img-03331

Ladenblokken 30x50 gebruikt

Gelakt Ongelakt Geverfd of Geschuurd
Maat
30x50
€ 75,00
Aantal
  • Productomschrijving
  • Stel een vraag
  • Bezoek onze winkel

 

Lundia ladenblokken kunt u altijd in uw kast zetten. 30 diep 50 breed en 38,5 hoog. verkrijgbaar in verschillende handgrepen; Apotheek greep, rond gat, andere handgrepen. Wij kunnen het Lundia Ladenblok ook voor uw schuren. 

Wilt u zeker weten of het gewenste artikel op voorraad is? Dan vezoeken wij u te mailen naar info@tweedehandslundiawageningen.nl. Uiteraard kunt u ook langskomen in onze winkel in Wageningen of ons bellen via 06 229 39 062.

Om onze winkel makkelijk te bereiken adviseren wij u (indien er plaats is) te parkeren op het Salverdaplein, 6701 BW Wageningen. Mocht hier geen plaats zijn dan kunt u parkeren bij de Emmastraat, Parkeerterrein Plantsoen (achter de Hema of bij de Rabobank) of in de Niemeijerstraat.

Locatie winkel

Advies parkeer locatie